fbpx

O mnie

Nazywam się Anna Donica i zajmuję się zawodowo kosmetologią i makijażem. Pracuję od wielu lat, a od grudnia 2019 r. prowadzę własny salon – Anna Donica Studio Urody, który znajduje się w Warszawie przy ul. Hetmańskiej 27.

Z wykształcenia jestem kosmetologiem z 7 letnim doświadczeniem w pracy. Zajmuję się pielęgnacją twarzy, podologiczną pielęgnacją stóp oraz makijażem. Czemu w tym opisie jest tak mało o mnie? Bo z pasji, jestem Waszą koleżanką, przyjaciółką, powierniczką i to Wy nadajecie sens mojej pracy i działaniom! Stąd też powstał, wiele lat temu, pomysł na to co właśnie robię. Chciałam pomagać, dawać ludziom chwilę wytchnienia i relaksu, bo to jest to po co sami zwykle nie umiemy sięgnąć.

Moją największą pasją jest to co robię, ale od zawsze najważniejsze jesteście dla mnie Wy – które przychodzicie, powierzacie mi swoje buzie i swoje marzenia… Towarzyszę Wam, gdy idziecie do ślubów, czy na zwykłą imprezę. Sprawiam, żeby na zewnątrz wszyscy widzieli jakie wyjątkowe i wspaniałe jesteście w środku. Od lat się znamy, spotykamy raz w miesiącu, raz na kwartał, a może raz na pół roku? Wiem co u Was słychać, jakie osiągacie sukcesy, a co Was martwi. Jesteście jak moje kuzynki, na których wizytę czekam zawsze z niecierpliwością.