fbpx

Zarezerwuj on-line!

! Zanim zapiszesz się na wizytę zapoznaj się z zasadami obowiązującymi w salonie w związku z reżimem sanitarnym!
Ogólne zasady znajdziesz tutaj, natomiast tu są szczegółowe wytyczne dotyczące makijaży.

Zapisz się na wybrany zabieg w kilku prostych krokach:
– podaj swoje dane;
– wybierz zabieg z listy (jeśli chcesz poznać szczegóły danej opcji zajrzyj najpierw do cennika – tam znajdziesz opisy wszystkich zabiegów);
– wybierz dzień i godzinę zabiegu
– wybierz formę płatności: przez PayU, kartą płatniczą lub gotówką na miejscu w salonie;
– potwierdź rezerwację zaznaczając zapoznanie się z regulaminem i wybrane zgody oraz kliknij przycisk „Wyślij”;
– poczekaj na potwierdzenie przeze mnie dostępności wybranego terminu i postępuj zgodnie ze wskazówkami z otrzymanych wiadomości e-mail ☺️

Jeśli rezerwujesz pakiet ślubny z makijażem zarezerwuj termin odpowiadający dacie makijażu ślubnego, a odnośnie terminów makijażu próbnego i pielęgnacji skontaktuj się ze mną po opłaceniu rezerwacji, ponieważ do jej potiwerdzenia wymagana jest przedpłata przez PayU.

Bardzo Cię proszę o przemyślenie rezerwowanego terminu, jeśli nie jesteś pewna jaki zabieg będzie dla Ciebie najlepszy skontaktuj się ze mną, a chętnie pomogę wybrać to co najlepiej posłuży Twojej twarzy lub ciału!


Pamiętaj!

Nie jest to regulamin, a jedynie kilka najważniejszych zasad. Pełne dokumenty znajdziesz tutaj: Regulamin, Polityka Zwrotów, Polityka Prywatności, Polityka Plików Cookies.

1. Zarezerwuj wizytę przed przyjściem! Możesz to zrobić on-line lub dowolną metodą opisaną w dziale Kontakt.

2. Rezerwując wizytę on-line możesz wybrać formę płatności:
– przedpłatę przez platformę PayU;
– kartą podczas wizyty,
– gotówką podczas wizyty.

3. W niektórych przypadkach do potwierdzenia zarezerwowania wizyty może być niezbędna przedpłata. Informacje o tym znajdują się przy konkretnych usługach. Najczęściej będzie to dotyczyć kategorii „Makijaże okazjonalne”.

4. Jeśli płacisz przez PayU, po potwierdzeniu przeze mnie dostępności terminu, otrzymasz maila z linkiem do płatności, na którą będziesz miała ma 12 godzin od momentu wysłania maila z systemu. Brak płatności w tym terminie sprawi, że system automatycznie anuluje rezerwację i jeśli chciałabyś ją utrzymać niezbędne będzie dokonanie jej ponownie przez powyższy formularz.

5. Na wizytę przyjdź ok. 5 minut przed jej rozpoczęciem. Jeśli jest możliwość, że się spóźnisz – poinformuj mnie o tym! Pamiętaj też, że mogę nie mieć możliwości przedłużenia, lub nawet (jeśli spóźnienie było zbyt długie) zrealizowania wizyty, traktuję tą sytuację jak niestawienie się na wizytę.  

6. Każdą wizytę możesz przełożyć na innych termin lub odwołać dwa dni robocze przed dniem, w którym wizyta została zaplanowana.
Wyjątkiem są wizyty z kategorii „Makijaże okazjonalne”, które możesz wymienić na makijaż dzienny, biznesowy lub wieczorowy w innym wolnym dowolnie wybranym przez Ciebie terminie najpóźniej 10 dni przed dniem, na który została zaplanowana wizyta.

7. Jeśli odwołasz wizytę później lub się na nią nie stawisz dokonana przedpłata nie zostanie zwrócona, ani zaliczona na poczet płatności za następną wizytę. 

8. Jeśli odwołasz wizytę z zachowaniem terminów o które proszę przedpłata zostanie zwrócona tą samą metodą, którą dokonałaś płatności w ciągu maksymalnie 3 dni od rezygnacji z wizyty.